O klinice

>
O Klinice

BIOMED

centrum zdrowia

to nowoczesne, bezpieczne i skuteczne metody leczenia oparte o najnowszą wiedzę medyczną.

oferujemy

Zadbaj o swoje zdrowie
Oddaj się pod opiekę renomowanych specjalistów .Odpłatne usługi
medyczne w naszej placówce wykonywane są w ramach następujących poradni i gabinetów:

Poradnia Kardiologiczna

Lekarz Rodzinny

Poradnia Endokrynologiczna

Gabinet Fizjoterapii

Gabinet Pediatryczny

Gabinet Dietetyczny

Klinika Witaminowa

Gabinet Psychiatrii i Psychoterapii

nowoczesna
terapia tlenowa

Hiperbaryczna terapia tlenowa (HBOT) jest bezbolesnym i bezinwazyjnym zabiegiem, w którym przebywasz i oddychasz w środowisku o zwiększonym ciśnieniu i zawierającym większą ilość tlenu. Dzięki zwiększeniu ciśnienia następuje rozpuszczenie tlenu w osoczu krwi i zwiększenie jego ilości w Twoim organizmie nawet kilkunastokrotnie. Twój organizm otrzymuje ogromną ilość tlenu, który trafia od środka w zwiększonej ilości do każdej komórki. To przyśpiesza znacznie regenerację oraz pobudza odnowę Twojego ciała.

kroplówki witaminowe

Klinika witaminowa Biomed zajmuje się głównie wlewami dożylnymi, które są wciąż nowatorskim sposobem na poprawienie swojej kondycji i samopoczucia. Od wielu lat można było usłyszeć, że tylko celebryci mogą sobie pozwolić na tego typu formy regeneracji i pielęgnacji, jednak nasza firma przeczy tym pogłoskom, proponując każdemu orzeźwiającą sesję z wykorzystaniem kroplówek witaminowych.

 • Sucha igłoterapia – dry needeling
 • Pinopresura
 • FMS – Ocena funkcjonalna 
 • PNF – proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu
 • FDM / FDM Ortho Sport – Fascial Distortion Model
 • Kinesioteping
 • Terapia manualna 
 • Integracja Sensoryczna
 • Fala uderzeniowa
 • Drenaż limfatyczny
 • Laser Wysokoenergetyczne

Współpracujemy z Najlepszymi Fizjoterapeutami !

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z próbki krwi pacjenta umożliwia otrzymanie bezpiecznego i bardzo efektywnego preparatu, stosowanego bez obawy o wystąpienie odczynu uczuleniowego. Wampirzy lifting jest zatem doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami, które nie mogą poddać się zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem syntetycznych preparatów. Poza pełną biokompatybilnością, osocze bogatopłytkowe wyróżnia się ogromna skutecznością działania. Po odwirowaniu krwi uzyskać można preparat krwiopochodny obfitujący w płytki krwi, czynniki wzrostu oraz unikatowe białka – fibrynę, fibronektynę oraz witronektynę. Taka kompozycja składników czyni z osocza bogatopłytkowego materiał doskonale stymulujący pracę fibroblastów, co przekłada się na zaawansowaną odnowę skóry. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym pobudza syntezę kolagenu, stymuluje namnażanie i wzrost komórek naskórka, pobudza mikrokrążenie krwi poprawiając dotlenienie skóry.

Zadzwoń do nas!

+48 518-346-939

Zawiercie, ul. Kromołowska 4

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco!

Design by AHT Studio. @2020 All Rights Reserved