Komora hiperbaryczna

>
Usługi
>
Komora hiperbaryczna

Komora hiperbaryczna nowoczesna terapia tlenowa

Dzięki wyjątkowym właściwościom nasycania tlenem całego organizmu komora hiperbaryczna pomogła już setkom tysięcy osób na całym świecie w powrocie do zdrowia, w poprawie osiągów sportowych, a także urody.

 

Pomaga pacjentom z niewydolnością płucną spowodowaną chorobą COVID-19

polepszA wyniki sportowe!
LECZY KONTUZJE POPRZEZ REGENERACJE KOMÓREK

Terapia

hiperbaryczna

Hiperbaryczna terapia tlenowa (HBOT) jest bezbolesnym i bezinwazyjnym zabiegiem, w którym przebywasz i oddychasz w środowisku o zwiększonym ciśnieniu i zawierającym większą ilość tlenu. Dzięki zwiększeniu ciśnienia następuje rozpuszczenie tlenu w osoczu krwi i zwiększenie jego ilości w Twoim organizmie nawet kilkunastokrotnie. Twój organizm otrzymuje ogromną ilość tlenu, który trafia od środka w zwiększonej ilości do każdej komórki. To przyśpiesza znacznie regenerację oraz pobudza odnowę twojego ciała.

dla

sportowców

Zacznij szybciej wracać do pełnej sprawności po ciężkim treningu, maratonie, meczu, czy zawodach, dzięki nawet 16-krotnie większej ilości tlenu w twoim organizmie. Terapia hiperbaryczna powoduje szybszą regenerację tkanek po urazach, stłuczeniach i skręceniach. Zmniejsza stan zapalny, redukuje obrzęk, likwiduje zakwasy, regeneruje włosowate naczynia krwionośne, a także wzmacnia układ odpornościowy. Wraz z kolejnymi sesjami w komorze zwiększa się wydolność tlenowa twojego organizmu, a ilość molekuł ATP rośnie dzięki czemu możesz bić kolejne rekordy w swoim planie treningowym.

 

Terapia hiperbaryczna jest dopuszczona przez Światową Agencję Antydopingową WADA dzięki czemu przez wielu określana jest naturalnym, legalnym dopingiem. Komór hiperbarycznych używa regularnie wielu znanych sportowców, w tym między innymi pływak Michael Phelps, piłkarz Cristiano Ronaldo, golfista Tiger Woods, tenisista Novak Djokovic, koszykarz LeBron James, zawodnik MMA Daniel Cormier.

Do

rehabilitacji

Terapia hiperbaryczna jest najbardziej zaufanym sposobem na zwiększenie poziomu tlenu we wszystkich narządach ciała. Typowy zabieg trwa 60-90 minut, podczas których kładziesz się wygodnie i oddychasz normalnie. Terapia ta jest bardzo skuteczną metodą na poprawę jakości życia osób w każdym wieku.

Dodatkowy, rozpuszczany przez ciśnienie tlen stymuluje produkcję komórek macierzystych, zwiększa zdolność białych krwinek do niszczenia bakterii, a także zmniejsza obrzęki. Trafia do obszarów, w których krążenie jest zmniejszone lub zablokowane, dzięki czemu dociera do uszkodzonych tkanek. Umożliwia szybszy wzrost nowych naczyń krwionośnych w dotkniętych obszarach przywracając optymalną funkcjonalność komórkową i narządową. W ten sposób wspiera układ immunologiczny, zwiększając jego możliwości samoregeneracji.

dla

urody

Przebywając w komorze hiperbarycznej dostarczasz od środka, do organizmu, ogromną ilość regenerującego tlenu, który dzięki rozpuszczeniu się w płynach ustrojowych trafia również do tkanek tworzących skórę.

Terapia hiperbaryczna wspomaga wzrost produkcji kolagenu i przyspiesza odnowę twojej skóry na wszystkich jej poziomach. Masz w krwiobiegu nawet 8x więcej komórek macierzystych, tkanki są lepiej odżywione, toksyny są szybciej usuwane, a procesy starzenia opóźniają się. Przy okazji czujesz się lepiej, masz więcej energii, łatwiej utrzymujesz optymalną wagę ciała. Tlen przyspiesza procesy metaboliczne organizmu zwiększając przemianę materii i regenerację. Szybciej wracasz do zdrowia po zabiegach medycyny estetycznej, po zabiegach chirurgii plastycznej czy laseroterapii.

Terapii hiperbarycznej używa wiele gwiazd filmowych i sportu aby utrzymać młody wygląd oraz maksymalną sprawność organizmu. Zabiegi są przyjemne, bezbolesne, relaksujące i trwają zazwyczaj od 60 do 90 minut podczas których możesz korzystać ze smartfona, tabletu czy po prostu się zdrzemnąć.

NASI SPECJALIŚCI JUŻ NA CIEBIE CZEKAJĄ!