FIZJOTERAPIA

>
Oferta
>
FIZJOTERAPIA
zabiegi falą uderzeniową

Fala uderzeniowa przyczynia sie do przyspieszenia procesu zdrowienia 

Terapię fala uderzeniową stosuje sie w przypadku jednostek chorobowych takich jak: Zapalenia ścięgien, Ostroga Piętowa, Łokieć tenisisty, Bóle bioder i barków, Nadciągnięcie mięśni, Stany Pourazowe oraz inne schorzenia reumatyczno ortopedyczne

Leczenie falą uderzeniową to bardzo efektywna metoda stosowana w rehabilitacji. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów leczenia przeciwbólowego w schorzeniach narządu ruchu. Bardzo duża efektywność tej metody powoduje, że fala uderzeniowa jest bardzo często stosowana i ma dobre opinie wśród pacjentów. Efektem fali uderzeniowej jest działanie przeciwbólowe, a także zwiększenie się ukrwienia w miejscu stosowania, regeneracja i gojenie tkanek. Bardzo ważnym jest fakt, że terapia falami uderzeniowymi nie może być wykorzystywana w ostrych stanach zapalnych i zaraz po wystąpieniu urazu.

Cena zabiegu:
1 zabieg z konsultacją 60zł 
Pakiet 3x zabiegów 150zł

Fizjoterapia +Zabieg falą (czas trwania 60min) 130zł

ELEKTROTERAPIA -ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNIOWA

Stymulacja nerwowo-mięśniowa (EMS) jest formą elektrostymulacji, która dotyczy zarówno nerwów, jak i mięśni. Dlatego elektrostymulatory tego typu są wykorzystywane przy stymulacji nerwów głównych do wywołania skurczu mięśni. Celem stymulacji podczas zabiegu jest wymuszenie pracy mięśni.

Elektrostymulacja mięśniowa pomaga w:

 • zapobieganiu lub hamowaniu spazmu mięśniowego,
 • reedukacji utraconej funkcji mięśnia,
 • utrzymaniu lub zwiększeniu zakresu ruchu w stawach,
 • zabezpieczeniu przed atrofią,
 • zwiększeniu krążenia lokalnego krwi,
 • jako pozabiegowe zapobieganie zakrzepicy poprzez stymulację mięśni podudzia
Cena zabiegu :
1 zabieg (20min) 12zł
Pakiet 10x zabiegów 100zł

Sucha igłoterapia - dry needeling

Sucha igłoterapia jest to jedna metod fizjoterapeutycznych, która w ostatnich latach coraz bardziej zyskuje na popularności. Polega ona na wprowadzeniu do mięśnia cienkiej igły akupunkturowej, bez iniekcji żadnego leku, w celu zmęczenia, a przez to rozluźnienia napiętego pasma mięśniowego

Pinopresura

Pinopresura jest polską metodą stworzoną przez lek. med. Radosława Składowskiego. Stanowi pomost pomiędzy medycyną konwencjonalną a niekonwencjonalną. Łączy w sobie zdobycze akupunktury, akupresury, refleksoterapii, techniki medycyny manualnej (terapia manualna), różnorodne techniki masażu oraz suche igłowanie. Całość tworzy kompleksową metodę leczenia.

FMS OCENA FUNKCJONALNA

Zminimalizuj możliwość wystąpienia kontuzji lub urazu i dowiedz się gdzie leżą Twoje najsłabsze punkty wykonując w FIZJOSPORT Ocenę funkcjonalną FMS (ang. Functional Movement Screen)!

Ocena funkcjonalna FMS to obiektywne narzędzie do analizy jakości wzorców ruchowych człowieka. Dzięki FMS jesteśmy w stanie ocenić mobilności (zakres ruchu), stabilności, a także koordynacje nerwowo – mięśniową i balans zaangażowanych grup mięśniowych.

PNF - proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu

Kinesioteping

Metoda kinesiotapingu opiera się jednoczesnym zaangażowaniu powierzchni skóry oraz receptorów układu nerwowego. Rozmieszczone na skórze receptory na skutek kontaktu z plastrem wysyłają odpowiedni impuls do ośrodka nerwowego. Następstwem tego może być stymulacja odpowiednich procesów naprawczych

Masaż najczęściej zalecany jest osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa, m.in. spowodowane rwą kulszową, ale nie tylko. Dolegliwości w obrębie pleców mogą być też wywołane:

 • przeciążeniami,
 • wadami postawy,
 • długotrwałym stresem,
 • siedzącym trybem życia,
 • nadwagą.

nasi Fizjoterapeuci

AGNIESZKA ZAUCHA

dr.n.medycznych

Fizjoterapeuta żeńskiej Reprezentacji Polski w tenisie stołowym
Fizjoterapeuta młodzieżowej Reprezentacji Polski w piłkę ręczną

Marek Gocyła

mgr Fizjoterapii

Magister fizjoterapii, student osteopatii, zwolennik naturopatii oraz holistycznego podejścia do terapii i pacjenta.
Specjalizuje się w terapii tkanek miękkich oraz narządów wewnętrznych. W swojej pracy wykorzystuje również znajomość masażu, technik manipulacji HVLA, czy terapię nerwowo-mięśniową. 
Miły i empatyczny terapeuta, który potrafi samą rozmową nakierować człowieka na właściwe tory.

Nie zwlekaj

umów się

na wizytę

lub dowiedz się więcej!