Gabinet medycyny estetycznej

>
>
Gabinet medycyny estetycznej

kosmetologia -terapie dla CER problematycznych

Oferujemy różne terapie z zakresu kosmetologii, dla osób mających problemy ze skórą twarzy.

Zabiegi dla wszystkich borykających się z problemem trądziku, poszerzonych porów skórnych, skórą przetłuszczającą się. Odpowiednio dobrane zabiegi pomogą również osobom z problemem wiotkości skóry, braku jędrności, z licznymi zmarszczkami. Pacjenci z problemem blizn np. potrądzikowych również znajdą u nas pomoc.

Indywidualnie dobrane przez naszego kosmetologa terapie zabiegowe, znacząco poprawiają stan skóry, wygładzają ją, niwelują przebarwienia, ujędrniają. Wszystkie zabiegi są wykonywane w serii, oraz z dobraną  do problemu pielęgnacją domową.

Zabiegi wykonywane na bazie profesjonalnych produktów jak: peelingi chemiczne, zabiegi estGen i zabiegi BioRepeelCl3. W zależności od wskazań i przeciwwskazań zabiegi można wykonać również z mezoterapią mikroigłową, która stymuluje skórę do silniejszej regeneracji i przebudowy.

 

Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu bioinżynierii i kosmetologii. W składzie preparatów estGen znajdują się izolowane proteiny, takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych.

BioRePeelCl3® FND  wyrób medyczny z certyfikatem CE. Zawiera kwas trójchlorooctowy w stężeniu 35% wzmocniony innowacyjną i funkcjonalną mieszaniną α-hydroksykwasów, β-hydroksykwasów, poli-hydroksykwasów, aminokwasów, witamin i kwasu gamma-aminomasłowego – GABA.

Oprócz działania peelingującego, BioRePeelCl3® FND wspomaga działanie keratolityczne, które umożliwia wnikanie i działanie dermofunkcjonalnych substancji czynnych obecnych w preparacie, takich jak aminokwasy, witaminy i GABA.

 

KOSMETOLOG – MILENA ŻUK

Zabiegi kosmetologii wykonuje u nas kosmetolog Milena Żuk, która w 2011 roku ukończyła studia licencjackie z kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Od tamtej pory stale poszerza swoją widzę i umiejętności na różnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje. W 2016 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzanie, co jest bardzo pomocne w prowadzeniu na co dzień własnego gabinetu. Nasza kosmetolog jest praktykiem, na co dzień spotyka się z różnymi problemami skórnymi. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. W Biomed zajmuje się terapiami skór problematycznych, wykorzystując najlepsze dostępne preparaty.

Często w terapiach skórnych potrzeba jest współpracy specjalistów różnych dziedzin. W Biomed różni specjaliści są skupieni w jednym miejscu. Kontrola endokrynologa, czy wykonanie badań krwi, współpraca z dietetykiem, wykluczenie alergii np. pokarmowych, to wszystko pomaga w walce o piękną i przede wszystkim zdrową cerę.

Ceny zabiegów od 150 do 350 zł

Zapraszamy do zapisów: 880 955 102
 

gabinet medycyny estetycznej - osocze bogatopłytkowe

Ostrzykiwanie osoczemPROMOCJA-OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

 

Ostrzykiwanie podstawowe

1 zabieg 349zł

pakiet 3x Zabiegów 899zł

Zabieg ostrzykiwania osoczem z fibryną

1 Zabieg 450zł

pakiet 3x Zabiegów 1199zł 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z próbki krwi pacjenta umożliwia otrzymanie bezpiecznego i bardzo efektywnego preparatu, stosowanego bez obawy o wystąpienie odczynu uczuleniowego. Wampirzy lifting jest zatem doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami, które nie mogą poddać się zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem syntetycznych preparatów. Poza pełną biokompatybilnością, osocze bogatopłytkowe wyróżnia się ogromna skutecznością działania. Po odwirowaniu krwi uzyskać można preparat krwiopochodny obfitujący w płytki krwi, czynniki wzrostu oraz unikatowe białka – fibrynę, fibronektynę oraz witronektynę. Taka kompozycja składników czyni z osocza bogatopłytkowego materiał doskonale stymulujący pracę fibroblastów, co przekłada się na zaawansowaną odnowę skóry. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym pobudza syntezę kolagenu, stymuluje namnażanie i wzrost komórek naskórka, pobudza mikrokrążenie krwi poprawiając dotlenienie skóry.

Osocze bogatopłytkowe może być zastosowane na dowolnym obszarze skóry – wszędzie tam, gdzie uzyskać chcemy efekt jej odmłodzenia, zagęszczenia, odżywienia. Najczęściej wampirzy lifting wykonywany jest na skórze twarzy, a także szyi i dekoltu czy grzbietowej powierzchni dłoni. Wskazania do wykonania wampirzego liftingu to:
– pierwsze oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, utrata elastyczności skóry, przesuszenie skóry
– skóra pozbawiona blasku i kolorytu, poszarzała i zmęczona
– blizny potrądzikowe, rozstępy
– nadmierne wypadanie włosów i łysienie
– przebarwienia skóry
– wykonanie zabiegów laserowych na skórze, po których osocze bogatopłytkowe może być stosowane w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych

NASI SPECJALIŚCI JUŻ NA CIEBIE CZEKAJĄ!