Gabinet medycyny estetycznej

>
>
Gabinet medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej

Ostrzykiwanie osoczem

Promocja z okazji dnia kobiet

Ostrzykiwanie podstawowe

1 zabieg 349zł

pakiet 3x Zabiegów 899zł

Zabieg ostrzykiwania osoczem z fibryną

1 Zabieg 450zł

pakiet 3x Zabiegów 1199zł 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z próbki krwi pacjenta umożliwia otrzymanie bezpiecznego i bardzo efektywnego preparatu, stosowanego bez obawy o wystąpienie odczynu uczuleniowego. Wampirzy lifting jest zatem doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami, które nie mogą poddać się zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem syntetycznych preparatów. Poza pełną biokompatybilnością, osocze bogatopłytkowe wyróżnia się ogromna skutecznością działania. Po odwirowaniu krwi uzyskać można preparat krwiopochodny obfitujący w płytki krwi, czynniki wzrostu oraz unikatowe białka – fibrynę, fibronektynę oraz witronektynę. Taka kompozycja składników czyni z osocza bogatopłytkowego materiał doskonale stymulujący pracę fibroblastów, co przekłada się na zaawansowaną odnowę skóry. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym pobudza syntezę kolagenu, stymuluje namnażanie i wzrost komórek naskórka, pobudza mikrokrążenie krwi poprawiając dotlenienie skóry.

Osocze bogatopłytkowe może być zastosowane na dowolnym obszarze skóry – wszędzie tam, gdzie uzyskać chcemy efekt jej odmłodzenia, zagęszczenia, odżywienia. Najczęściej wampirzy lifting wykonywany jest na skórze twarzy, a także szyi i dekoltu czy grzbietowej powierzchni dłoni. Wskazania do wykonania wampirzego liftingu to:
– pierwsze oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, utrata elastyczności skóry, przesuszenie skóry
– skóra pozbawiona blasku i kolorytu, poszarzała i zmęczona
– blizny potrądzikowe, rozstępy
– nadmierne wypadanie włosów i łysienie
– przebarwienia skóry
– wykonanie zabiegów laserowych na skórze, po których osocze bogatopłytkowe może być stosowane w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych

NASI SPECJALIŚCI JUŻ NA CIEBIE CZEKAJĄ!