KROPLÓWKA NA KACA

>
Wlewy witaminowe
>
KROPLÓWKA NA KACA

KROPLÓWKA NA KACA

Wlew witaminowy

Walka z syndromem dnia wczorajszego, nazywanego potocznie kacem, może odbywać się na wiele sposobów. Te domowe, czyli np. picie dużej ilości soku pomidorowego, nie zawsze jednak okazują się wysoce skuteczne. Z pomocą może jednak przyjść Ci kroplówka na kaca, stanowiąca przemyślane połączenie m.in. elektrolitów, minerałów, witamin czy makro- i mikroelementów. W bardzo szybkim tempie postawi Cię na nogi, a tym samym pozwoli wrócić Ci do codziennych obowiązków. 

Wlewy na kaca zostały opracowane przez wykwalifikowanych lekarzy, a ich podanie poprzedzone jest konsultacją z pacjentem. Z tego powodu możesz być pewny co do 100-procentowego bezpieczeństwa tej metody. 

Kroplówka na kaca – sposób na odtrucie i detoks alkoholowy

Ból głowy, nudności i wymioty, brak koncentracji czy drżenie rąk – to tylko niektóre z objawów nadmiernego spożywania alkoholu. Jeśli cierpisz na syndrom dnia wczorajszego, ale pragniesz szybko odzyskać energię oraz dobre samopoczucie, skorzystaj z naszej oferty wlewów na kaca. W zależności od stężenia alkoholu we krwi, przy użyciu tej metody, możesz stanąć na nogi nawet w ciągu dwóch godzin. 

Kroplówka na kaca nie jest jednak dedykowana wyłącznie dla osób, które odczuwają konsekwencje wczorajszej zabawy. To także skuteczny sposób na przywrócenie równowagi w organizmie pacjentów, którzy od dłuższego czasu spożywali alkohol w nadmiernych ilościach. Wlewy na kaca nie tylko sprawiają, że jest on szybciej metabolizowany i wydalany z organizmu. Dostarczają również zestaw drogocennych składników, które przeciwdziałają negatywnym konsekwencjom zdrowotnym (zarówno o podłożu psychicznym, jak i fizycznym). Rozpoczęcie oraz przeprowadzenie detoksu alkoholowego stanie się więc nie tylko prostsze, ale i przyniesie się przy tym większe efekty.
Wlewy na kaca – natychmiastowe efekty
Kroplówka na kaca w bardzo szybkim tempie przyniesie Ci pożądaną ulgę i odprężenie. Dzięki temu, że wszystkie składniki trafiają bezpośrednio do krwiobiegu, błyskawicznie pozbędziesz się uciążliwej suchości w ustach, a także odzyskasz potrzebną energię i siłę. 

Zwalczysz także podstawowe objawy kaca, takie jak:

  • zły nastrój
  • nudności i wymioty,
  • bóle głowy,
  • pocenie się,
  • drżenie rąk,
  • nadwrażliwość na światło. 

Wlewy na kaca są w pełni bezpieczną metodą, której nie zagraża występowanie skutków ubocznych. Dodatkowo, odznaczają się one niemal 100-procentową przyswajalnością, dlatego stanowią znacznie lepszą alternatywę w porównaniu z innymi preparatami wykorzystywanymi w leczeniu syndromu wczorajszego. 

W trakcie ich podawania pacjent ma szansę się swobodnie zrelaksować, a minimalny dyskomfort może mieć związek z zakładaniem wenflonu (zdecydowana większość osób nie uznaje jednak nawet tego etapu za bolesny). Połączenie witamin, minerałów, elektrolitów i innych składników pozwoli Ci po krótkim cieszyć się wigorem oraz znakomitą koncentracją.
Bez względu na to, czy szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się syndromu dnia wczorajszego, czy też na rozpoczęcie detoksu alkoholowego, wlewy na kaca okażą się w każdym z tych przypadków doskonałym wyborem. Już po kilku godzinach odczujesz niesamowite efekty oraz będziesz mógł wrócić do swoich codziennych czynności.

Cena : 250 zł

zobacz pozostałe wlewy

Bomba witaminowa

220zł

Kroplówka minerałowa

180zł

Witaminowo - minerałowa

320zł

Kroplówka nawadniająca

80zł

Kroplówka na kaca

250zł

Stres i przemęczenie

190zł

STRONG MAN

320zł

Amino Complex

240zł

Kroplówka odmładzająca

180zł

Oczyszczanie wątroby

180zł

Kroplówka regeneracyjna

240zł

B-COMPLEX

160zł

Kroplówka ADEK

180zł

Kroplówka odporność

220zł

Kroplówka na przeziębienie

220zł

NASI SPECJALIŚCI JUŻ NA CIEBIE CZEKAJĄ!